«Нове життя» – газета Іванівського району Херсонської області.

 

Засновник – Приватне підприємство «Редакція Іва­нівської районної газети «Нове життя».

Видавець: Приватне підприємство «Редакція Іванів­ської районної газети «Нове життя».

Редакція знаходиться на першому поверсі адміністративної будівлі Іванівської районної ради за адресою: 75401, Херсонська область, смт Іванівка, вул. Миру, 1.

Редактор: Ніколаєнко Алла Сергіївна.

 

ПП «Редакція Іванівської районної га­зети «Нове життя» надає послуги з чор­но-білого та кольорового друку, копію­вання, сканування та набору тексту.

Друк (фото): 10х15 – 3,00 грн.

А4 – 9,00 грн.

Друк, копіювання (текст, ч/б):  Формат А4 – 1,00  грн./стор.

Формат А3 – 3,00 грн./стор.

Друк, копіювання (картинки, ч/б): Формат А4 – від 1,50 грн./стор.

Формат А3 – від 3,50 грн./стор.

Друк, копіювання (кольоровий):  Формат А4 – 3,00  грн./стор.

Сканування:  Формат А4, А3 – від 3,00 грн./стор.

 

Також Ви можете замовити оголошення, вітання, подяки, поминання, співчуття тощо у друковану газету, що розповсюджується по всіх населених пунктах Іванівського району.

Вартість друку у газеті

– для громадян (за 1 шт.):

Оголошення (20 см2)– 40,00 грн,

Вітання – 55,00 грн,

Вітання з фотографією – 60,00 грн,

Співчуття – 40,00 грн,

Подяка – 50,00 грн.

Поминання – 50,00 грн,

Поминання з фотографією – 55,00 грн

Вартість друку у газеті

– для організацій, установ, рекламодавців (за см 2):

Оголошення – 3,00 грн за 1 см 2,

 

З приводу оплати.

За вищевказані послуги Ви можете здійснити оплату готівкою при замовленні особисто у редакції, перерахувати кошти на рахунок редакції в АТ «Райффайзен Банк Аваль» чи та на картку ПриватБанку.

Замовити послуги можна не тільки безпосередньо відвідавши редакцію, а й зв’язавшись із нами по телефону чи за електронною адресою.

 

Як з нами можна зв’язатися?

Телефон редакції (05531) 3-10-47,

(067) 830 02 72

Е-mail: nlife17@ukr.net

Загальні правила на сайті

Загальні правила поведінки на сайті:
На сайті спілкуються сотні людей, різних релігій і поглядів, всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому, якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало, нам необхідні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати правила, це займе у Вас всього хвилин п’ять, але збереже нам і Вам час та допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим.
Почнемо з того, що на нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії – звертайтеся до Адміністраторів  (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів у нас вважається одним з найтяжчих порушень і суворо карається. На нашому ресурсі суворо заборонений расизм, релігійні і політичні висловлювання. Заздалегідь дякуємо Вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим та дружелюбним.
На сайті суворо заборонено:
– повідомлення, що не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення
– образа та погрози на адресу відвідувачів сайту
– в коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу
– спам, а також реклама будь-яких товарів, послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті
Давайте будемо поважати один одного і сайт, на який Ви та інші читачі приходять поспілкуватися та висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.
При порушенні правил Вам може бути винесене попереждення. У деяких випадках може бути даний бан без попереджень. З питань зняття бану писати адміністратору.
Образа адміністраторів або модераторів також караються баном – поважайте чужу працю.
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.