Головна сторінка
Управління автодорогами загального користування місцевого значення передадуть обласним державним адміністраціям

Про це говорили 30 серпня 2017 року на засіданні колегії обласної державної адміністрації.

Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв акцентував увагу голів райдержадміністрацій на термінах передачі доріг загального користування місцевого значення до облдержадміністрації. Також на місцях мають визначити пріоритетні автошляхи для проведення ремонту. «З першого вересня місцеві автошляхи переходять на баланс обласної адміністрації. Кожним районам було доручено визначити пріоритетні дороги місцевого значення для ремонту у наступному році. Тому цього року, а саме з жовтня по грудень, ми маємо розробити проектно-кошторисну документацію, провести експертизи і тендери, щоб у 2018-му приступити до виконання ремонтних робіт», – проінформував Андрій Гордєєв.

Дана реформа здійснюється згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів від 2 жовтня 2013 р. № 759-р «Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення» та Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування».

Також у 2018 році при облдержадміністрації буде створено територіальний дорожній фонд.

За інформацією служби автомобільних доріг у Херсонській області, загальна протяжність автомобільних доріг місцевого значення в нашому регіоні – 3571,6 км.

 

 

Джерело: http://khoda.gov.ua/upravl%D1%96nnja-avtodorogami-zagalnogo-koristuvannja-m%D1%96scevogo-znachennja-peredadut-oblasnim-derzhavnim-adm%D1%96n%D1%96strac%D1%96jam-

Поділитися

About the author

Related Post

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.