Головна сторінка
В області обговорили результати роботи програми «Розвиток людського капіталу» у 2017 році

30 серпня 2017 року під час засідання колегії Херсонської обласної державної адміністрації очільник області Андрій Гордєєв акцентував увагу присутніх на результатах програми «Розвиток людського капіталу».

Значну роботу в підборі кандидатур на здобуття вищої освіти за Програмою провели в м. Гола Пристань (15 осіб), Голопристанському районі (11 осіб), Новотроїцькому (10 осіб), Білозерському та Олешківському (по 9 осіб) районах. Вищезазначені райони займають лідируючу позицію по відношенню до інших у запровадженні даного проекту.

Крім цього, вищими навчальними закладами ведеться організаційна робота, спрямована на залучення студентів початкових курсів до участі у Програмі.

Також розроблено своєрідний «список мотивацій» для випускників вишів, щоб переконати їх залишитися та працювати в громадах.

В Іванівському районі у 2017 році програмою скористається лише одна особа, яка буде навчатись у Херсонському державному університеті.

Довідково: на підставі аналізу кадрового складу закладів та установ системи освіти, культури, медицини, фізичної культури та спорту визначена потреба у фахівцях, а саме: педагогів – 244 особи, медичних фахівців – 45 осіб, тренерсько-викладацького складу – 14 осіб, працівників культури – 21 особа. Загальна потреба становить 324 особи. Для заповнення наявних вакансій управлінням освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації сформовано списки осіб, бажаючих навчатися за гостродефіцитними спеціальностями. На сьогодні бажання навчатися виявили 124 особи. Окрім учнів загальноосвітніх закладів області, до програми також можуть долучитися учасники антитерористичної операції, серед яких 140 осіб виявили бажання навчатися.

Поділитися

About the author

Related Post

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.