Головна сторінка
Жителі Херсонщини збагатили бюджет на 1,8 млрд. грн. ПДФО

Саме таку суму податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) сплатили представники бізнес-кіл та громадяни Херсонщини до бюджетів усіх рівнів за 8 місяців 2017 року. Місцеві скарбниці Таврійського краю отримали 1,3 млрд. грн. ПДФО від зазначеної суми, а державна казна – 464 млн. гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року ПДФО надійшло більше на 592,5 тис. грн. або 49 відсотків.

Найбільше ПДФО відрахували жителі обласного центру – 840 млн. гривень. Це складає 70 відс. від усієї суми цього податку, перерахованої платниками Херсонської ОДПІ. Цьогорічний темп росту ПДФО до фактичних надходжень такого ж періоду 2016 року по Херсонській ОДПІ склав майже 378 млн. грн. або 46,5 відсотка. Від платників, які перебувають на обліку в Новокаховській ОДПІ, казна отримала понад 442 млн. грн. ПДФО, що більше аналогічного періоду минулого року на 153 млн. грн. або 52,8 відсотка. Генічеська ОДПІ зібрала майже 169 млн. грн. ПДФО, що більше торішнього показника на 61 млн. грн. або 57 відсотків.

До слова, податок на доходи фізичних осіб є лідером у наповненні зведеного бюджету регіону та складає більше 46 відс. від загальних надходжень.

 

 

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області

Поділитися

About the author

Related Post

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.